Aktualności

WIELKIE BRAWA DLA WOJTKA

WIELKIE BRAWA DLA WOJTKA .. - kolejne niedzielne spotkanie kościerskich morsów w Dobrogoszczu.

Dzień po Andrzejkach spotkaliśmy się, ku zdziwieniu wszystkich, w bardzo szerokim gronie nad naszym jeziorkiem. Pogoda tym razem dopisała i po chwili wszyscy tłumnie zaczęli rozgrzewkę w rytm muzyki pod dowództwem Sławki cool. Przywitaliśmy dzisiaj trzy nowe morsy: dwie foczki Jagodę i Martynę i morsa Marka. Mariusz i Mariola przybyli z różnościami do posilenia się po kąpieli, Ala i Ula biegały po plaży i jak już wszystkie morsy się wybiegały i wyskakały zaczął się cotygodniowy rytuał wejścia do wody.. Michał przybiegł nieco spóźniony z dziwnym "tatuażem" na jednym z ramion, ale nikt nie zadawał zbędnych pytań - co się wydarzyło w Alcatraz, zostaje w Alcatraz wink... Posiedzieli w wodzie, gratulacjom i śpiewom na cześć nowych morsów nie było końca.. Wreszcie mozolnie i niechętnie zaczęli wybywać ku brzegowi. My z Leszkiem i dziewczynkami dzielnie czekaliśmy na plaży jak te żony marynarzy smile.

Wszyscy już ubrani, niektórzy jeszcze trzęsący się z zimna ustawiliśmy się w kolejce po herbatkę, którą tym razem robił nasz "wujek" Leszek i po ciacho. Kilka spraw organizacyjnych: do końca miesiąca trwają zapisy u Sławki na wyjazd do Mielna w lutym - ZAPRASZAMY !!! Za tydzień 3 grudnia bezpośrednio po kąpieli jedziemy do kościerskiego schroniska dla zwierząt przekazać wszystkie rzeczy, które udało się zebrać smile.

Po dłuższym czasie zobaczyliśmy się z Wojtkiem i Wioletą, którzy uraczyli wszystkich pysznym ciasteczkiem i świeżymi owocami. Bardzo miła i wzruszająca wizyta - Wojtek podziękował za wsparcie i przekazał nam świetną wiadomość, że uporał się ze wszystkimi przeciwnościami losu, które na niego spadły, za co został nagrodzony gromkimi brawami smile.

Nasz prezes w imieniu wszystkich serdecznie podziękował Mariuszowi za udostępnienie lokalu, który zapewnił nam super zabawę cool.

Jeszcze raz gratulacje dla trzech nowych morsów (w tym dwóch foczek) no i oczywiście widzimy się za tydzień. Również dużo zdrowia dla Wojtka - być może będziemy się spotykać coraz częściej wink.

Hania