PRAWIE JAK NAD MORZEM - 01.01.2019

PRAWIE JAK NAD MORZEM - 01.01.2019

Od samego rana Nowy Rok przywitał nas dość nieciekawą aurą.. Deszcz... deszcz... Jednak tak jak planowaliśmy, około południa wyruszyliśmy nad jezioro..

Tam okazało się, że najgorszy jest wiatr ... wink. Mirek ze Sławką dzielnie szykowali drewno na ognicho. Były delikatne problemy z utrzymaniem ognia, ale jak tylko pojawił się Rollingstonowy camper, Mirek wydobył z niego miotacz ognia i po chwili cieszyliśmy się cudnym ogniskiem cool.

Grubo mylił, się ten, kto sądził, że warunki pogodowe zatrzymają morsy w domu. W jednej chwili zaczęło zjeżdżać sporo ludzi.

Był Pan w zielonych włosach w towarzystwie ślicznej Hawajskiej Tancerki, była Czarna Wdowa, muzyk reggae Czarny Dread, który przybył z Super Blondyną (łudząco podobną do Asi cool), Diablica Martyna, Kibic Piłkarski, Goryl w pomarańczowych włosach.. Wszystkim gratulujemy kreatywności i dziękujemy za tak liczne przybycie smile.

Z racji panujących warunków atmosferycznych rozgrzewka tym razem odbyła się wokół ogniska, a po kąpieli każdy mógł upiec sobie pyszną kiełbaskę laughing. Kasia i Karola przywiozły coś słodkiego i mimo niemiłosiernego wiatru, atmosfera była naprawdę gorąca.

Jak już pisałam wcześniej, spotkanie we czwartek 03.01.2019 jednak się odbędzie, także zapraszamy na 20.00.

W niedzielę 06.01.2019 część z nas wybywa do Siwiałki (Starogard Gdański), gdzie starogardzkie morsy organizują I Bieg Morsa. Natomiast tydzień później 13.01.2019 spotykamy się w Lipuszu na "Podglądaniu Morsa" połączonym jak co roku z WOŚP/

Do zobaczenia.

Hania