"TRZYKROĆ SZCZĘŚLIWI KRÓLOWIE.."

TRZYKROĆ SZCZĘŚLIWI KRÓLOWIE.." - Siwiałka 2019

Dość spontanicznie zapisaliśmy się tuż po świętach na I Bieg Morsa organizowany w minioną niedzielę przez starogardzki klub morsów Star Mors.

Cała impreza odbywała się w Siwiałce, gdzie wraz ze Sławką i Leszkiem przybyliśmy w godzinach rannych. Po chwili dołączyli do nas Asia i Maciej, Radek z Elwirą i Rysiek - wszyscy dzielnie reprezentowaliśmy nasz klub. Jeżeli chodzi o konkurencje, większość z nas wybrała marsz nordic walking. Wyłamał się jedyny Radek, który podczas biegu na 4 km zaprezentował przykładowy strój na Bieg Niedźwiedzia Polarnego w Garczynie 24.02.2019. Jeszcze raz wielkie gratulacje dla Elwiry, która w marszu w swojej kategorii zajęła I miejsce - BRAWO !!!

Przed kąpielą obowiązkowa rozgrzewka, którą poprowadził skoczny pan cool... no i to co morsy lubią najbardziej - wejście do lodowatej wody smile, gdzie Radek zainicjował gustownego węża laughing.

Po regeneracyjnym posiłku kolejna atrakcja imprezy - przeciąganie liny. Bezskutecznie broniliśmy się rękami i nogami przed tą konkurencją.. jak się później okazało niesłusznie, bo ostatecznie zajęliśmy zaszczytne drugie miejsce smile.

Po rozdaniu pamiątkowych pucharów, wszyscy rozjeżdżali się w swoje strony.

Wracaliśmy z pamiątkami - każdy dostał pamiątkowy kubeczek, medal i oczywiście koronę - wszak to Święto Trzech Króli smile.

W kolejną niedzielę 13 stycznia widzimy się w Lipuszu na Podglądaniu Morsa połączonym z WOŚP.

Do zobaczenia.

Hania