KORZYBIE 2019

KORZYBIE 2019

Zgodnie ostatnio stwierdziliśmy, że zaczęliśmy wieść festyniarskie życie i jak na przykładnych festyniarzy przystało, miniona niedziela również rozegrała się pod znakiem tzw. "imprezy wyjazdowej".

Tym razem na naszej mapie znalazło się Korzybie, gdzie jak co roku Korzybskie Rekiny przy współpracy z tamtejszym Urzędem Gminy i Ośrodkiem Sportu zorganizowały Kąpiel Morsów.

Niby nikt tym razem nie chciał tam jechać, a koniec końcem znalazła się dość spora ekipa: my z Mirkiem i Rumunem, Sylwia z Piotrkiem, Jacek z Dorotą i młodym Nikodemem, Rysiek, Asia z Maciejem, Tomasz ze swoim kompanem i nasza Kasia Kasiulek wink.

Zabawa oczywiście przednia, pan Zenek Słomski z ekipą po raz kolejny stanęli na wysokości zadania, które było wyczynem, gdyż bawiło się z nami prawie 200 osób w tym ponad 100 weszło do wody...

Po kąpieli pyszne jedzonko grochóweczka, żurek, bigosik, pierogi i różnego rodzaju sałateczki.. dla chętnych znalazł się również gorący, aromatyczny grzaniec i coś słodkiego..

Losowanie nagród przyniosło szczęście naszej pomarańczowej drużynie, bo aż trzy osoby wyjechały z Korzybia z siateczką pełną upominków. Dostaliśmy też od Korzybskich Rekinów symbolicznego rekina w ramach podziękowania za obecność..

Aż się nie chciało schodzić z parkietu, gdzie DJ raczył wszystkich muzyczką taneczną, ale czas szybko upłynął i trzeba było się zbierać..

Za tydzień widzimy się w Skarszewach na III Zlocie Morsów.

Do zobaczenia.

Hania