TOPIENIE MARZANNY czyli integracja z PKM Bractwo Morsów Pniewy

TOPIENIE MARZANNY czyli integracja z PKM Bractwo Morsów Pniewy

Miniony weekend minął pod hasłem Bractwa Morsów z Pniew. Nasi nowi znajomi z zaprzyjaźnionej gminy okazali się bardzo kolorową i otwartą grupą.

Zjawili się w sporym gronie w sobotnie popołudnie - miejsce zakwaterowania - Gminny Ośrodek Sportu w Skorzewie, po czym udali się zwiedzać naszą piękną Kościerzynę.

Tego samego dnia wieczorową porą odbyła się kąpiel w jednym ze skórzewskich jezior, po której nastąpiła szeroko rozumiana integracja...

Następnego dnia spotkaliśmy się wszyscy w Dobrogoszczu na tradycyjnej niedzielnej kąpieli. Była Marzanna (biedaczka została podtopiona..), ognicho, kiełbaski... najważniejszym punktem programu był prześlicznej urody tort wykonany na tę okazję przez naszego morsa Marcina, którym wszyscy zajadali się ze smakiem wink. Rozmowom i śmiechom nie było końca, zwłaszcza, że większość z nas żyła jeszcze minionym "wieczorkiem zapoznawczym".. cool

Po raz kolejny dziękujemy za przybycie, za bardzo miłe towarzystwo oraz za zaproszenie do Pniew na grudzień, z którego z pewnością skorzystamy..

Hania