PŁONIE OGNISKO W LESIE ...

PŁONIE OGNISKO W LESIE.. - kolejne niedzielne spotkanie w Dobrogoszczu smile

W ostatnią niedzielę zajechaliśmy z Mirkiem nad jeziorko odpowiednio wcześniej, żeby wszystko ładnie przygotować.. Jak wcześniej ogłaszaliśmy, tego dnia oprócz obowiązkowej kąpieli, spotykamy się przy ognisku, kiełbaskach, ciasteczku, herbatce i innych pysznościach smile.

Pogoda bardzo dopisała, powoli wszyscy zaczęli się zjeżdżać i delikatnie rozgrzewać. Bardzo nas cieszy, że nowe morsy z poprzedniego tygodnia "połknęły bakcyla" i dzisiaj Sławka przyjęła aż cztery nowe deklaracje członkowskie smile.. Oby tak dalej, zapraszamy wszystkich chętnych cool.

Po kąpieli jak zawsze już od jakiegoś czasu wszyscy wbiegli do sauny, a my z Basią i z Darią zajęłyśmy się pieczeniem kiełbasek przy ognisku..

Pogadaliśmy jeszcze trochę.. wszyscy już bardzo żyją wyjazdem do Mielna i Biegiem Morsa, do którego przygotowania ruszyły pełną parą.

Przypominam, że w zakładce OGŁOSZENIA znajdziecie wszystkie ważne bieżące informacje, np. na temat zlotów morsów czy kąpieli wyjazdowych..

Jak już pogadaliśmy, pojedliśmy i popiliśmy czas przyszedł na powrót do domku. W kolejną niedzielę widzimy się w Lipuszu, wyjazd spod Gryfu o godz. 13.15 cool

Do zobaczenia !!

Hania