KĄPIEL, WALNE I WYBORY...

KĄPIEL, WALNE I WYBORY ...

W niedzielę 18 marca spotkaliśmy się w Dobrogoszczu już nie tylko po to, żeby podczas kąpieli dobrze się bawić - chociaż to główny nasz cel, ale jako Stowarzyszenie mamy również swoje powinności i właśnie tego dnia spełniliśmy jedną z nich.

Jednak na początek jak zawsze rozgrzewka, szybkie sprawdzenie stanu przerębla, który niby jeszcze był, ale tak jakby go prawie nie było smile. Zapowiedziane na ten dzień walne zgromadzenie Klubu (to właśnie ta powinność) przyciągnęło nad jezioro wielu morsów, którzy przy tak pięknej niedzieli chętnie moczyli się w wodzie.

Na Sali Wiejskiej wszystko było już przygotowane do zebrania i powoli wszyscy zaczęli się schodzić.

Adam otworzył posiedzenie, wybrano komisję skrutacyjną, w skład której weszli: Michał Stenzel, Oskar Piechowski i Marek Borzyszkowski.

Prezes Radosław podsumował minione cztery lata działalności Klubu. A trochę się przez ten czas działo ... Wyjazdy na zloty morsów w Mielnie, Kołobrzegu, Pile czy Skarszewach, spływy kajakowe, Rowerowy potop, wyjazdy do kina czy teatru no i co roku największe nasze przedsięwzięcie - Bieg Morsa. Sławka przedstawiła sprawozdanie finansowe, które zostało zatwierdzone przez komisję rewizyjną. Warto też dodać, iż Zarząd uzyskał absolutorium.

Po krótkim podsumowaniu kolejny punkt obrad - zgłaszanie kandydatów do Zarządu i Komisji Rewizyjnej na kolejną czteroletnią kadencję działalności KKM FORREST GUMP. Ostateczne wyniki wyborów przedstawiają się następująco:

ZARZĄD KKM FORREST GUMP

  • Radosław Flisikowski - prezes zarządu
  • Hania Gawin - wice prezes zarządu
  • Sławka Piechowska - skarbnik
  • Kasia Kopp-Ostrowska - członek zarządu
  • Mirosław Nowak - członek zarządu

KOMISJA REWIZYJNA

  • Sylwia Lange-Litwińska - przewodnicząca
  • Zbyszek Tusk
  • Paweł Ringwelski

Ponadto Zarząd, jeszcze w starym składzie, złożył podziękowania w postaci ślicznych upominków, wyróżniającym się przez te wszystkie lata morsom. Za wkład w działalność Klubu nagrodzeni zostali między innymi: Antek Pepliński, Zbyszek Rzeźnikowski, Mirka Skwierawska, Mietek Lorbiecki, Paweł Rumun Ringwelski, Mariusz Dewo, Mirek Gawin, Rysiek Lewandowski i Leszek Piechowski.

Żegnający się z członkostwem w zarządzie również otrzymali  pamiątkowe figurki z morsikiem (i tutaj należą się wielkie brawa dla Adama i Andrzeja).

Ja ze swojej strony chciałabym bardzo podziękować wszystkim członkom Klubu za obdarzenie mnie zaufaniem i powierzenie mi tak odpowiedzialnego stanowiska. Obiecuję, ze zrobię wszystko, żeby Klub działał prężnie i aktywnie - bo właśnie po to się spotykamy, żeby oderwać się chociaż na chwilę od szarej rzeczywistości i dobrze się bawić we własnym gronie cool.

Walne walnym, wybory wyborami, zarząd zarządem, ale nie ukrywajmy, że wszystko tego dnia przyćmił jeden najważniejszy news:

RUMUN JEST W CIĄŻY (ZNOWU)

Przyszłym rodzicom oczywiście serdecznie gratulujemy i czekamy na siostrzyczkę lub braciszka dla Bradżanki wink.

Widzimy się w niedzielę w Dobrogoszczu o godz.13.00.

Do zobaczenia.

Hania