BIKE'OWY MARATON 09.09.2018 - OSADA BUREGO MISIA

BIKE'OWY MARATON 09.09.2018 - OSADA BUREGO MISIA

Raduje się serce i dusza, kiedy widzi się tak liczną reprezentację naszego klubu morsa na tego typu imprezach, bo jak wiadomo cały zysk dla Osady Burego Misia, czyli dla naszych braci potrzebujących nieco więcej uwagi wink.

Wszystko zaczęło się w minioną niedzielę już o godz. 9.00 mszą dla wszystkich. Około 10.00 Osada zaroiła się od rowerzystów. Nasza liczna grupa już prężnie się przygotowywała. Startowali: Piotrek, Daniel P., Daniel Sz., Radek, Jacek, Sylwia, Dorota i Rysiek oraz dość spora grupa dzieciaków: Iza, Ala, Zuzia, Nikodem, Igor i Adrian.

Startujący mieli do wyboru trzy dystanse: Olimpijski (70 km), Mistrzowski (35km) i Sportowy (18 km). Niewielu śmiałków zdobyło się na pokonanie najdłuższej trasy, ale klasyfikacja medalowa pokazała, że przygotowanie było wzorowe cool.

Zabawa jak zawsze przednia, organizatorzy pomyśleli o wszystkim. Był kącik dla najmłodszych, gry terenowe, ciepła strawa dla każdego, a Misiobus pękał w szwach od pysznych serów do nabycia za niewielką opłatą z przeznaczeniem na szczytny cel.

Wszystkim uczestnikom jeszcze raz serdecznie gratulujemy i oczywiście widzimy się za rok.

Hania