DISCO MORS NA KASZUBACH

DISCO MORS NA KASZUBACH - czyli uroczyste rozpoczęcie sezonu morsowania 2018/19 Kościerskiego Klubu Morsów FORREST GUMP.

Tym razem nieco później, ale z przytupem, rozpoczęliśmy kolejny sezon morsowania. Impreza była przednia ... Wszystko zaczęło się w miniony piątek wieczorem. Najpierw przywitaliśmy wszystkich, a wielu gości przybyło do nas z różnych stron smile, potem rozgrzewka no i kąpiel wieczorową porą cool.

W wodzie zagościło tym razem około 60 morsów i foczek w tym, co bardzo nas cieszy, wiele osób zdecydowało się na zimną kąpiel po raz pierwszy smile. Po wyjściu z wody obowiązkowe zdjęcie grupowe, krótki wywiad z prezesem Klubu przeprowadzony na łamach zaprzyjaźnionej TV www.koscierzyna24.pl , i rozpoczęliśmy część rozrywkową na Sali Wiejskiej w Dobrogoszczu.

Foczki i morsiki jak zawsze zasiliły nasze stoły mnóstwem pysznego jadła, za co bardzo wszystkim dziękujemy smilesmile.

Jak wcześniej ogłaszaliśmy, cała impreza odbyła się pod hasłem "Kochamy lata 90-te" i zgodnie z zapowiedzią komisja jurorska Kościerskiego Klubu Morsów FORREST GUMP wybrała króla i królową balu. Zwycięzcami zostali: król Michał S. (skarpetki przebiły wszystko !!) oraz królowa Kasia Kasiulek wink (tutaj prym wiodło transparentne bolerko !!). Kasię i Michała zapraszamy w najbliższą niedzielę po odbiór nagród z rąk Sławki.

Gratulujemy wszystkim morsom i foczkom inwencji twórczej w przebraniach smile.

Zabawa trwała do późnych godzin wieczornych, wszystkim bardzo dziękujemy za przybycie i zapraszamy do nas jak najczęściej cool.

 

Do zobaczenia.

Hania