Aktualności

X BIEG MORSA już za nami ..

Kolejna, X edycja Biegu Morsa juz za nami..

Ach cóż to były za emocje...

W sumie na starcie znalazło się 240 osób w trzech różnych kategoriach. W Biegu Niedźwiedzia Polarnego pobiegły 72 osoby, w Biegu Tekstylnych 73, a z kijkami aż 95 osób :)

KLASYFIKACJA MEDALOWA

BIEG NIEDŹWIEDZIA POLARNEGO

- kobiety

1. Katarzyna Kłujszo

2. Katarzyna Damps

3. Emilia Onosdzko

- mężczyźni

1. Piotr Bogulski

2. Mariusz Barabasz

3. Adam Pobłocki

BIEG TEKSTYLNYCH

- kobiety

1. Justyna Nowodworska

2. Joanna Sowa

3. Kinga Słomińska

- mężczyźni

1. Marek Janiszewski

2. Krzysztof Sowa

3. Jacek Gralak

MARSZ NORDIC WALKING

- kobiety

1. Justyna Grabowska-Ufnowska

2. Hanna Grobelniak

3. Helena Stoltmann

- mężczyźni

1. Rafał Grobelniak

2. Rafał Toporek

3. Robert Kordecki

NAJLICZNIEJSZY KLUB

1. Kościerski Klub Morsów FORREST GUMP

2. KLUB SPORTOWY PRZODKOWSKIE MORSY

3. AKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNA

Wszystkim uczestnikom biegów i marszu serdecznie gratulujemy - jesteście wspaniali.

Przed biegami głównymi, o godz. 11.00 odbył się bieg dzieci i młodzieży zamieszkującej PCM Garczyn, który zwyciężył DIMA BOJKO :)

Na wspólną kąpiel zdeklarowało się 209 osób - czy wszyscy znaleźli się w wodzie można łatwo policzyć na zdjęciach, które tradycyjnie wykonał dla nas Leszek.

Dziękujemy wszystkim sponsorom i darczyńcom biegu za pomoc i zaufanie. Dziękujemy Adamowi zajak zwykle profesjonalną konferansjerkę, Olkowi za rozgrzewki, Mirkowi za dostarczenie platformy, Adamowi za wykonanie ślicznych kierunkowskazów, naszym kochanym siostrzyczkom Anecie i Dorocie za dzielną postawę przy "kuchni", wszystkim naszym morsom za chęć niesienia pomocy w każdej sytuacji. Dziewczynom w Biurze Zawodów, które świetnie zrobiły robotę. Dziękujemy wszystkim naszym dzielnym strażakom, którzy dbali o nasze bezpieczeństwo, chłopakom z Rowerowych Kaszub - jak zawsze super poprowadzili zawodników. Podziękowania również w stronę Żołnierzy Napoleońskich - jak zwykle szyk i gracja. Dziękujemy Radkowi za przygotowanie trasy, Wodniakom za strzeżenie nas podczas kąpieli, Michałowi i Robertowi, którzy również zanurzyli się w wodzie. Duży ukłon w stronę chłopaków za super przygotowanie miejsc parkingowych jak i pełną ich obsługę w dniu zawodów.

Ale przede wszystkim dziękujemy wam drodzy uczestnicy - bez was nie byłoby naszego Biegu Morsa. Wielkie dzięki za tak liczne przybycie, za dobre słowa, za doping - jesteście super !! Napędzacie nas do kolejnych działań co nas bardzo cieszy :)

KKM Forrest Gump